Kolovoz

čet07srp(srp 7)20:30pon08kol(kol 8)23:59LITNJA KUŽINA(Srpanj 7) 20:30 – (Kolovoz 8) 23:59

sri03kol21:30sri23:59IPPO PAYO feat. Martin Lehmann21:30 – 23:59

čet04kol21:30čet23:59Cura i dečko21:30 – 23:59

čet11kol21:30čet23:59Nina Romić21:30 – 23:59

pet19kol22:00pet23:59Indian Summer by Stipe Jazzy Širinić22:00 – 23:59

pet26kol11:02pet11:02Selected by Bakula11:02 – 11:02

Srpanj

čet23lippet01srp“Volim crtane filmove” – Davor Gobac(Lipanj 23) 19:30 – (Srpanj 1) 23:59

pet01srp12:00pet13:00Predstavljanje slikovnice Damira Urbana “Ludi Škarpa”12:00 – 13:00

čet07srp(srp 7)20:30pon08kol(kol 8)23:59LITNJA KUŽINA20:30 – (Kolovoz 8) 23:59

sub09srp21:30sub23:00K.D. RETURN by Kike Dok21:30 – 23:00

čet14srp21:30čet23:30ELMA I ADMIR21:30 – 23:30

pet15srp20:00pet23:00Rock&OFF Tour 2022.20:00 – 23:00

pet15srp21:30pet23:00ERIC21:30 – 23:00

sub16srp21:30sub23:59Projekt 33/4521:30 – 23:59

čet21srp21:30čet23:59Jeboton21:30 – 23:59

pet22srp22:00pet23:59Selected by Bakula22:00 – 23:59

sub23srp21:30sub23:59Meraki Zorya21:30 – 23:59

čet28srp20:00čet23:59Djevojka iz moga kraja20:00 – 23:59

pet29srp21:30pet23:59Indian Summer by Stipe Jazzy Širinić21:30 – 23:59

Lipanj

čet02lip(lip 2)19:00sub04(lip 4)23:59LONGPLAY DAY19:00 – 23:59 (4)

čet23lippet01srp“Volim crtane filmove” – Davor Gobac19:30 – (Srpanj 1) 23:59

čet30lip21:30čet23:57MANGROOVE21:30 – 23:57

Svibanj

čet05svi20:30čet22:00“To je ta šema” – Josip Škiljo Stand-up Comedy Show20:30 – 22:00

pet13svi21:00pet23:59Damir Avdić – koncertna promocija albuma21:00 – 23:59

čet19svi19:00čet21:00ANTE ŠIMIĆ-izložba fotografija19:00 – 21:00

pet20svi21:00pet23:59MIRNA ŠKRGATIĆ – promocija albuma21:00 – 23:59

sub21svi21:00sub23:59SFUMATO-koncertna promocija albuma21:00 – 23:59

sub28svi19:00sub21:00Promocija knjige – “Glazba za žedno uho”19:00 – 21:00

sub28svi21:00sub23:59kali fat dub21:00 – 23:59

Travanj

sub02tra21:00sub23:59RØLØ -koncertna promocija albuma “Ponte Rosso”21:00 – 23:59

sub09tra21:00sub23:59Trophy Jump21:00 – 23:59

sub16tra21:00sub23:00MAYALES21:00 – 23:00

sub23tra21:00sub23:00PORTO MORTO21:00 – 23:00

pet29tra21:00pet23:00KOI KOI21:00 – 23:00

sub30tra21:00sub23:59pocket palma21:00 – 23:59

Ožujak

sub05ožu21:00sub23:00The Gentleman21:00 – 23:00

sub12ožu10:00sub13:00“BUVLJAK u Azimutu”10:00 – 13:00

uto15ožu20:00uto23:45Revija Status Šibenik – KONCERTNA PROMOCIJA20:00 – 23:45

čet17ožu19:00čet21:00SLAVUJ-projekcija filma19:00 – 21:00

pet18ožu20:00pet22:00OBILJE SUNCA – izložba20:00 – 22:00

čet24ožu20:30čet23:00ELMA I ADMIR “FILMMUSICORKESTAR”20:30 – 23:00

sub26ožu21:00sub23:009. Rođendan Azimuta21:00 – 23:00

sri30ožu20:30sri22:30DI SMO ONO STALI?20:30 – 22:30

Veljača

pet18velj20:00pet23:59Promocija knjige + POP UP izložba20:00 – 23:59

sub19velj11:00sub13:00Edukativna radionica11:00 – 13:00

sub19velj21:00sub23:59HRAM21:00 – 23:59

pet25velj19:00pet21:00MAŠKARE, ČA MOGU MAŠKARE!19:00 – 21:00

Siječanj

pon13pro(pro 13)19:00sub08sij(sij 8)23:59Božićni tinel(Prosinac 13) 19:00 – (Siječanj 8) 23:59

sub29sij21:00sub23:59GANG OF THREE21:00 – 23:59

2021. godina

Prosinac

čet25stu(stu 25)20:00čet02pro(pro 2)20:00MARINKO MIŠE-“Glazba mora, izložba slika”(Studeni 25) 20:00 – (Prosinac 2) 20:00

pon13pro(pro 13)19:00sub08sij(sij 8)23:59Božićni tinel19:00 – (Siječanj 8) 23:59

sub18pro21:00sub23:59DISKODELIJA21:00 – 23:59

sri29pro20:30sri23:59pocket palma20:30 – 23:59

pet31pro20:00pet23:59Nova godina u Azimutu20:00 – 23:59

Studeni

pet05stu21:30pet23:59DIMITRIJE DIMITRIJEVIĆ21:30 – 23:59

čet11stu(stu 11)20:00ned21(stu 21)20:00MARINA UZELAC – “Sito i otisak”20:00 – 20:00 (21)

pet12stu21:30pet23:59Eine21:30 – 23:59

uto16stu21:00uto23:30NORMAN BEAKER TRIOKoncert@CLUB21:00 – 23:30

sub20stu21:30sub23:59NEMANJA21:30 – 23:59

čet25stu(stu 25)20:00čet02pro(pro 2)20:00MARINKO MIŠE-“Glazba mora, izložba slika”20:00 – (Prosinac 2) 20:00

uto30stu21:30uto23:59Tús Nua21:30 – 23:59

Listopad

sub02lisCijeli dan(ne)OKOLIŠ(aj) – OČISTI!(Cijeli dan: subota)

uto12lis20:00uto22:00PUB KVIZ20:00 – 22:00

čet14lis(lis 14)00:00ned24(lis 24)23:59BORIS LEINER – “Oblik i zvuk”00:00 – 23:59 (24)

sub16lis21:30sub23:59DENIS KATANEC21:30 – 23:59

pet22lis18:00pet20:00pocket palma18:00 – 20:00

Rujan

sri16lip(lip 16)21:30sub11ruj(ruj 11)23:59INDIAN SUMMERKoncert@GREEN STAGE(Lipanj 16) 21:30 – (Rujan 11) 23:59

čet26kol(kol 26)10:00ned05ruj(ruj 5)22:00ADRIAN MAROK – “Golden era”(Kolovoz 26) 10:00 – (Rujan 5) 22:00

sub04ruj11:30sub13:00“TOMA U SVEMIRU”11:30 – 13:00

čet09ruj(ruj 9)10:00ned19(ruj 19)22:00HELENA RUBČIĆ – “0,25”IZLOŽBA@GALERIJA10:00 – 22:00 (19)

sri29ruj(ruj 29)10:00čet30(ruj 30)22:00MARKO BABIĆ – “Radost”10:00 – 22:00 (30)

Kolovoz

sri16lip(lip 16)21:30sub11ruj(ruj 11)23:59INDIAN SUMMERKoncert@GREEN STAGE(Lipanj 16) 21:30 – (Rujan 11) 23:59

čet15srp(srp 15)10:00ned08kol(kol 8)22:00LITNJA KUŽINAIZLOŽBA@GALERIJA(Srpanj 15) 10:00 – (Kolovoz 8) 22:00

sri28srp(srp 28)10:00pon02kol(kol 2)22:00DJEVOJKA IZ MOGA KRAJAIZLOŽBA@Green Stage(Srpanj 28) 10:00 – (Kolovoz 2) 22:00

čet05kol21:30čet23:59NEMANJAKoncert@GREEN STAGE21:30 – 23:59

sri11kol(kol 11)10:00sub21(kol 21)22:00ŠIBENIK U SARAJEVUIZLOŽBA@SARAJEVO10:00 – 22:00 (21)

pet13kol21:30pet23:59DETOURKoncert@GREEN STAGE21:30 – 23:59

čet19kol(kol 19)10:00sri25(kol 25)22:00PETRA LIDIA ŠEVELJEVIĆ – “70×50”IZLOŽBA@Green Stage10:00 – 22:00 (25)

pet20kol21:30pet23:59NINA ROMIĆKoncert@GREEN STAGE21:30 – 23:59

čet26kol(kol 26)10:00ned05ruj(ruj 5)22:00ADRIAN MAROK – “Golden era”10:00 – (Rujan 5) 22:00

Srpanj

sri16lip(lip 16)21:30sub11ruj(ruj 11)23:59INDIAN SUMMERKoncert@GREEN STAGE(Lipanj 16) 21:30 – (Rujan 11) 23:59

sub26lip(lip 26)10:00ned04srp(srp 4)22:00KORALJKO&LULAS – “Margaret i Albert”IZLOŽBA@Green Stage(Lipanj 26) 10:00 – (Srpanj 4) 22:00

pet02srp(srp 2)10:00ned11(srp 11)22:00BRANKA – “Women”IZLOŽBA@Green Stage10:00 – 22:00 (11)

pet02srp21:30pet23:59IRENA ŽILIĆKoncert@GREEN STAGE21:30 – 23:59

čet08srp21:30čet23:59LUCEKoncert@GREEN STAGE21:30 – 23:59

čet15srp(srp 15)10:00ned08kol(kol 8)22:00LITNJA KUŽINAIZLOŽBA@GALERIJA10:00 – (Kolovoz 8) 22:00

čet15srp21:30čet23:59FOGSELLERSKoncert@GREEN STAGE21:30 – 23:59

čet22srp21:30čet23:59CURA I DEČKOKoncert@GREEN STAGE21:30 – 23:59

sri28srp(srp 28)10:00pon02kol(kol 2)22:00DJEVOJKA IZ MOGA KRAJAIZLOŽBA@Green Stage10:00 – (Kolovoz 2) 22:00

sri28srp21:30sri23:59ALEKSANDAR S. KABILJOKoncert@GREEN STAGE21:30 – 23:59

čet29srp21:30čet23:59IPPIO PAYOKoncert@GREEN STAGE21:30 – 23:59

Lipanj

pet04lip(lip 4)20:00ned13(lip 13)22:00Dolores Bujas – “Poludjela ptica”IZLOŽBA@Green Stage20:00 – 22:00 (13)

pet11lip22:00pet23:59BLOOMKoncert@GREEN STAGE22:00 – 23:59

sub12lip22:00sub23:59JE VEUXKoncert@GREEN STAGE22:00 – 23:59

sri16lip(lip 16)21:30sub11ruj(ruj 11)23:59INDIAN SUMMERKoncert@GREEN STAGE21:30 – (Rujan 11) 23:59

čet17lip21:30čet23:59ELMA&ADMIRKoncert@GREEN STAGE21:30 – 23:59

sub19lip21:30sub23:59EL GATOKoncert@GREEN STAGE21:30 – 23:59

sub26lip(lip 26)10:00ned04srp(srp 4)22:00KORALJKO&LULAS – “Margaret i Albert”IZLOŽBA@Green Stage10:00 – (Srpanj 4) 22:00

Svibanj

čet20svi(svi 20)19:00ned30(svi 30)20:00Kristijan Gradečki – Misli19:00 – 20:00 (30)

Travanj

ned04tra10:00ned20:00Ze©bra/ Neobičan zec za neobičan Uskrs10:00 – 20:00

sub17tra21:00sub23:59aNE PaškaKoncert@CLUB21:00 – 23:59

Listopad, 2022

X